HireVue announces acquisition of Modern Hire

Learn More

Candidates: Are you interviewing and need support?

Умови використання (TOUs Ukraine)

Умови використання

Останнє оновлення: серпень 2022 р.

 

Вступ

Modern Hire Inc. та її афілійовані особи (далі — «Modern Hire», «ми» та відповідні форми займенника) керують цим Вебсайтом та платформою додатків Modern Hire (спільно іменованими в цьому документі «Вебсайт») і надають за допомогою Вебсайту свої послуги (далі — «Послуги»).  Наші Вебсайт та Послуги пропонують, зокрема оцінку перед прийомом на роботу, цифрові/віртуальні співбесіди, планування та (або) інші заходи перед прийомом на роботу. Послуги надаються нашим клієнтам (тобто роботодавцям) (далі однаковою мірою відповідно іменованим «Клієнти» або «Роботодавці») з метою сприяння контакту претендентів, кандидатів та (або) осіб, які шукають роботу (далі спільно іменовані — «Кандидати»), з рекрутерами, менеджерами з найму та (або) подальшими інтерв’юерами (спільно іменованими «Рекрутери»). Наші Вебсайт та Послуги полегшують Роботодавцю проведення попередніх заходів щодо найму. Втім, Modern Hire жодним чином не бере участі в процесах співбесіди, оцінки, відбору або найму Кандидата та жодним чином не приймає будь-яких рішень щодо них.

У цих Умовах використання викладено положення та умови, що регулюють доступ до Вебсайту та Послуг та їхнє використання, серед іншого, Кандидатами, Рекрутерами та Роботодавцями (далі спільно — «Користувачі»/«ви» та відповідні форми займенника). Отримуючи доступ до Вебсайту та (або) Послуг або використовуючи їх, ви приймаєте положення та умови, викладені в цих Умовах використання, а також положення та умови, викладені в нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних (див. посилання нижче) (далі — спільно іменовані «Умови»). Якщо ви не погоджуєтесь з будь-якою частиною Умов, вам не слід отримувати доступ до Вебсайту або Послуг або використовувати їх. Ми залишаємо за собою право час від часу змінювати Умови. Вам слід періодично переглядати Умови щодо таких змін. Змінені Умови застосовуються до використання Вебсайту та Послуг з моменту публікації зазначених Умов. Окрім цих Умов можуть існувати додаткові умови надання певних Послуг, у такому разі з ними можна ознайомитися при отриманні таких послуг, але вони лише доповнюють і не обмежують ці Умови. Якщо до певної послуги застосовуються додаткові умови, такі додаткові умови будуть викладені зрозуміло та прозоро в послузі.

Допустиме використання

Забороняється використовувати Вебсайт або Послуги у будь-який спосіб, що завдає чи  може заподіяти шкоду Вебсайту або Послугам, чи може погіршити доступність або видимість Вебсайту або Послуг, чи будь-яким іншим способом, що є незаконним, неправомірним, шахрайським або завдає шкоди, чи пов’язаним з будь-якої незаконною, неправомірною, шахрайською або шкідливою ​​метою або діяльністю.

Ви не маєте права використовувати Вебсайт або Послуги для копіювання, зберігання, розміщення, передачі, відправлення, використання, публікації або розповсюдження будь-яких матеріалів, що  містять шпигунські програми, комп’ютерний вірус, троян, хробака, реєстратор натискання клавіш або інше шкідливе комп’ютерне програмне забезпечення чи містять посилання на будь-що зі згаданого.

Ви можете отримати доступ до Послуг, щоб пройти цифрову/віртуальну онлайн-співбесіду, оцінювання перед прийомом на роботу, моделювання робочих ситуацій або отримати іншу допомогу, пов’язану з працевлаштуванням. Доступ до Послуг може бути наданий вам Роботодавцем, який попросив зробити будь-що з вищезазначеного

Ваші зобов’язання

Ви несете відповідальність за використання Вебсайту та (або) Послуг, зокрема за використання свого облікового запису (тобто вашого імені користувача та пароля), незалежно від того, чи використовуєте його особисто ви чи хтось інший. Ви повинні захищати своє ім’я користувача та пароль від несанкціонованого використання. Якщо ви вважаєте, що ваше ім’я користувача або пароль було розкрито, ви маєте негайно повідомити нас про це. Ви зобов’язуєтеся відшкодувати нам збитки і убезпечити нас від будь-яких претензій, збитків, шкоди, відповідальності або витрат, у т. ч. від обґрунтованих гонорарів адвокатів, що виникають через недотримання вами цих Умов або будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису. В цьому положенні «нам» означає зокрема наших афілійованих осіб, посадових осіб, директорів, співробітників, консультантів, агентів, клієнтів, ліцензіарів та їхніх відповідних правонаступників. Ви не маєте права жодним чином або будь-якими засобами ретранслювати чи поширювати свій доступ до Вебсайту чи Послуг або ділитися інформацією про їхнє використання, зокрема розміщувати таку інформацію про доступ і (або) використання Послуг в соціальних мережах (наприклад, свої відповіді на запитання). Забороняється розміщувати або передавати будь-які матеріали, що містять загрози, непристойності, наклеп, а також незаконні або будь-які інші образливі матеріали. Забороняється використовувати свій обліковий запис користувача для надсилання небажаних повідомлень (наприклад, спаму). Вам не дозволяється розміщувати посилання на Вебсайті та (або) в Послугах на будь-який інший вебсайт або вебсторінки за межами нашого вебсайту без попереднього отримання від нас письмового дозволу.

Ліцензія на використання Вебсайту. Інтелектуальна власність

Якщо не зазначено інше, Modern Hire та (або) її ліцензіари мають права на інтелектуальну власність щодо Вебсайту, Послуг та всіх матеріалів, розміщених за допомогою Вебсайту або Послуг та створених на їхній основі. Окрім випадків, недвозначно передбачених цими Умовами, всі права на інтелектуальну власність на Вебсайті та в Послугах належать Modern Hire.

Відповідно до цих Умов ми надаємо вам невиняткове, непередаване й обмежене право на доступ і використання Вебсайту й тих Послуг, для яких було створено та схвалено обліковий запис. Щоб уникнути неоднозначного тлумачення, випадковий відвідувач нашого Вебсайту, який не використовує наші Послуги або не створює обліковий запис на нашому Вебсайті, не набуває ліцензійних прав, зазначених вище. У зв’язку з наданням Послуг і доступу до Вебсайту компанія Modern Hire реалізує різні можливості та технології, зокрема ретельно розроблені й перевірені науково обґрунтовані заходи, запатентовані методології, алгоритми, штучний інтелект, машинне навчання й аналогічні процеси. Права на все вказане вище є захищеними правами на об’єкти інтелектуальної власності Modern Hire.

Ви не маєте права відтворювати, дублювати, копіювати, перевидавати, продавати, здавати в оренду або субліцензувати будь-які матеріали, розміщені на Вебсайті або отримані в результаті доступу до Послуг або їхнього використання, а також будь-яким чином редагувати або змінювати будь-які матеріали, розміщені на Вебсайті або отримані в результаті доступу до Послуг або їхнього використання. Вам не дозволяється субліцензувати, переуступати або іншим чином передавати права, надані вам в цьому пункті. Вам не надається жодних інших прав, правових титулів чи вигод щодо Вебсайту або Послуг.

Конфіденційність та безпека

У нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних роз’яснюються наші зобов’язання у випадках збору, використання та (або) передачі (далі — «Обробки») нами будь-яких персональних даних (далі — «Персональні дані»), які ми отримуємо від вас/ви надаєте нам або які ми використовуємо для надання послуг. Наскільки це дозволено застосовним законодавством, використовуючи Вебсайт або Послуги, ви погоджуєтеся на вказану Обробку ваших Персональних даних. Ви визнаєте та погоджуєтесь, що ми не несемо відповідальності за будь-які неточні дані, які ви надаєте нам за допомогою нашого Вебсайту або Послуг. Під час використання Вебсайту та (або) Послуг вас можуть попросити дати згоду на Обробку ваших Персональних даних відповідно до застосовних нормативних актів про захист даних (наприклад, Загального регламенту захисту даних (GDPR) для мешканців Європейського Союзу). Будь-які дані, матеріали або ідеї, які ви надсилаєте за допомогою Вебсайту (за винятком облікових даних вашого облікового запису), повинні вважатися і вважатимуться неконфіденційними та не мають характеру власності. Наше Повідомлення про порядок використання персональних даних див. тут: .

Відмова від гарантійних зобов’язань

Попри те, що ми намагаємося надавати точну інформацію на Вебсайті та в Послугах, ані компанія Modern Hire, ані будь-хто з її Клієнтів, співробітників, афілійованих осіб, постачальників (зокрема послуг) або їхніх співробітників не дають жодних явних або передбачуваних гарантій і не беруть на себе жодної юридичної відповідальності (наскільки це передбачено законодавством) або іншої відповідальності за актуальність або повноту будь-яких даних, що надаються нашим Вебсайтом або нашими Послугами, а також не дають жодних явних або передбачуваних гарантій і не беруть на себе жодної юридичної відповідальності (наскільки це передбачено законодавством) щодо будь-яких результатів, які можуть бути отримані у зв’язку з використанням Вебсайту або Послуг. Доступ до Вебсайту та (або) Послуг може бути тимчасово та без попередження призупинено в разі збою системи, технічного обслуговування, ремонту або з причин, що не залежать від нас.

ВЕБ-САЙТ ТА ВСІ МАТЕРІАЛИ ТА ПОСЛУГИ, ДОСТУПНІ НА ВЕБ-САЙТІ, НАДАЮТЬСЯ КОМПАНІЄЮ MODERN HIRE НА УМОВАХ «ЯК Є» ТА «ЯКЩО ДОСТУПНО». У ВСІХ ВСТАНОВЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ ВИПАДКАХ МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ЯВНИХ АБО ПЕРЕДБАЧУВАНИХ ГАРАНТІЙ, ЯК-ОТ ГАРАНТІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ГАРАНТІЇ ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ЩОДО БЕЗПЕКИ, ТОЧНОСТІ ТА ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ, А ТАКОЖ ВСІ ІНШІ ГАРАНТІЇ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИТІКАТИ З ПРОЦЕСУ НАШИХ З ВАМИ ВЗАЄМИН АБО ЗВИЧАЇВ ДІЛОВОГО ОБОРОТУ.

АНІ КОМПАНІЯ MODERN HIRE, АНІ БУДЬ-ХТО З НАШИХ КЛІЄНТІВ АБО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ (ЗОКРЕМА ПОСЛУГ) НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ВЕБ-САЙТ, ПОСЛУГИ АБО БУДЬ-ЯКА ФУНКЦІЯ, ЩО НАДАЄТЬСЯ ВЕБ-САЙТОМ АБО ПОСЛУГАМИ, ПРАЦЮВАТИМУТЬ БЕЗПЕРЕБІЙНО ЧИ БЕЗПОМИЛКОВО, ЩО ДЕФЕКТИ БУДЕ УСУНЕНО АБО ЩО ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ АБО ПОСЛУГ НЕ БУДЕ ПОВ’ЯЗАНЕ З ЗАГРОЗОЮ ВІРУСУ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ.

НЕ ВСІ ПРОДУКТИ АБО ПОСЛУГИ, ЯКІ ВІДОБРАЖАЮТЬСЯ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ, ДОСТУПНІ ВСІМ ОСОБАМ АБО В УСІХ ГЕОГРАФІЧНИХ ТОЧКАХ. МИ ЗАЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО ОБМЕЖУВАТИ НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ ТІЄЮ ЧИ ІНШОЮ ОСОБОЮ АБО В ТОМУ ЧИ ІНШОМУ ГЕОГРАФІЧНОМУ РАЙОНІ. ЖОДНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ АБО ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНІ ВАМИ ВІД НАШОГО ПЕРСОНАЛУ АБО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ АБО ПОСЛУГ, НЕ ДАЮТЬ ВАМ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЯКЩО ЦЕ ПРЯМО НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО В ЦИХ УМОВАХ.

Обмеження відповідальності

У ВСІХ ВСТАНОВЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ ВИПАДКАХ АНІ КОМПАНІЯ MODERN HIRE, АНІ НАШІ КЛІЄНТИ ЧИ ПОСТАЧАЛЬНИКИ (ЗОКРЕМА ПОСЛУГ) НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, НЕПРЯМІ, КАРАЛЬНІ, ШТРАФНІ ЧИ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЗБИТКИ, ЗОКРЕМА ЗБИТКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З УПУЩЕНИМ ПРИБУТКОМ, ВТРАТОЮ РЕПУТАЦІЇ КОМПАНІЇ, МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЧИ ВТРАТОЮ ДАНИХ АБО ІНШИХ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ ЗБИТКІВ (НАВІТЬ ЯКЩО НАС ПОПЕРЕДЖАЛИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ), ЩО ВИНИКАЮТЬ УНАСЛІДОК БУДЬ-ЯКОГО ВИКОРИСТАННЯ ЧИ  НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБСАЙТУ АБО ПОСЛУГ (У Т. Ч. КОНТЕНТУ АБО ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ ВЕБСАЙТУ АБО БУДЬ-ЯКОГО ВЕБСАЙТУ, НА ЯКИЙ ВЕДЕ ПОСИЛАННЯ З НАШОГО ВЕБСАЙТУ ЧИ ПОСЛУГ), РОБОТИ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ, А ТАКОЖ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ, ЗМІНИ АБО ПЕРЕХОПЛЕННЯ ВАШИХ ДАНИХ.

В ЖОДНОМУ РАЗІ СУКУПНИЙ РОЗМІР НАШОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА ЗАПОДІЯНІ ЗБИТКИ ЧИ ШКОДУ НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ НАМ ТОГО МІСЯЦЯ, ЯКИЙ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРЕДУЄ МІСЯЦЮ ПРЕТЕНЗІЇ. ЯКЩО ВИ НЕЗАДОВОЛЕНІ ВЕБСАЙТОМ, ПОСЛУГАМИ ЧИ БУДЬ-ЯКОЮ З ЦИХ УМОВ, ВАШИМ ЄДИНИМ І ВИКЛЮЧНИМ ЗАСОБОМ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ Є ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБСАЙТУ ЧИ ПОСЛУГ.

Порушення цих умов та положень

Без обмеження будь-яких інших наших прав згідно з цими Умовами та в разі порушення вами Умов, ми можемо вдатися до дій, які ми вважатимемо необхідними для усунення порушення, зокрема ми можемо призупинити ваш доступ до Вебсайту та (або) використання вами Послуг, закрити для вас доступ до Вебсайту та (або) Послуг, заблокувати доступ до вебсайту та (або) Послуг з комп’ютерів, що використовують вашу IP-адресу й (або) подати позов проти вас до суду.

Посилання

Вебсайт або Послуги можуть містити посилання на інші вебсайти. Ці посилання надано виключно для вашої зручності; це не означає, що Modern Hire схвалює зміст таких сторонніх вебсайтів. Компанія Modern Hire не є відповідальною за вміст пов’язаних сторонніх вебсайтів і не робить жодних заяв щодо вмісту або точності матеріалів на таких сторонніх вебсайтах. Якщо ви переходите за посиланнями на такі сторонні вебсайти, ви робите це на власний страх і ризик і відповідно до умов використання таких сторонніх вебсайтів.

Регулююче законодавство та юрисдикція

Ці Умови регулюються, тлумачаться та застосовуються відповідно до законів штату Огайо, США, без урахування принципів колізійного права. Цим ви беззастережно та безумовно підпорядковуєтеся виключній юрисдикції та підсудності судів штату та (або) федеральних судів, які знаходяться в Клівленді (Північний округ), штат Огайо. Отримуючи доступ до Вебсайту та Послуг, запропонованих Вебсайтом, та використовуючи їх, ви визнаєте, що Modern Hire пропонує вам доступ до нашого Вебсайту та Послуг відповідно до цих Умов. В якості часткової винагороди за доступ та використання Вебсайту та цих Послуг ви погоджуєтеся не пред’являти позов проти Modern Hire як позивач або представник групи позивачів, не приєднуватися до такої групи й не брати іншу участь як противна сторона в колективному судовому позові проти Modern Hire щодо доступу до Вебсайту або Послуг чи їхнього використання. Крім того, якщо ви Кандидат доступ до Вебсайту та Послуг і їхнє використання є для вас безкоштовним, отже ви погоджуєтеся, що частиною ціни, яку ви платите за доступ і використання цього Вебсайту та Послуг, є ваша згода з цими Умовами, зокрема ця відмова від участі в колективному позові. Якщо ви не згодні з будь-якої частиною цих Умов, не заходьте та не використовуйте (або припиніть заходити або використовувати) Вебсайт або Послуги. Проте ніщо в цьому параграфі не обмежує ваші права на подачу позову як від індивідуального позивача відповідно до зазначених вище вимог щодо підсудності.

Контактна інформація

Запитання, пов’язані з технічною підтримкою Modern Hire, можна поставити за адресою:

support@modernhire.com

 

Запитання, пов’язані з цими Умовами Modern Hire, можна поставити за адресою:
Modern Hire, Inc.
3201 Enterprise Parkway, Suite 460
Cleveland, Ohio 44122
Тел.:  800.451.1695
Адреса ел. пошти: legal@modernhire.com