HireVue announces acquisition of Modern Hire

Learn More

Candidates: Are you interviewing and need support?

Політика зберігання даних (Retention Ukraine)

Політика зберігання даних

Останнє оновлення: серпень 2022 р.

Modern Hire дозволяє своїм Клієнтам та їхнім авторизованим користувачам (наприклад, претендентам на працевлаштування у Клієнта та командам Клієнта з підбору персоналу/рекрутингу/HR-фахівцям) використовувати різні способи надання даних Modern Hire, необхідних Modern Hire з метою надання Послуг Клієнтам та їхнім користувачам. Надані дані можуть містити дані цифрових/віртуальних співбесід та (або) оцінки перед прийомом на роботу з відео- та (або) аудіозаписами, текстовими SMS-повідомленнями та (або) відповідями на запитання, які можуть бути варіантними або текстовими (далі спільно — «Дані»). Дані створюються та зберігаються у цифровому вигляді на серверах, контрольованих Modern Hire. Modern Hire захищає Дані відповідно до положень свого Повідомлення про порядок використання персональних даних, договірних зобов’язань перед Клієнтами та застосовним законодавством.

Трудове законодавство різниться залежно від юрисдикції та зазвичай вимагає зберігання відповідних даних протягом 1 (одного) чи 2 (двох) років. Стандартна політика зберігання Modern Hire передбачає видалення необроблених Даних (зокрема супутні записи) через 2 (два) роки з моменту останньої взаємодії користувача з Платформою або Послугами Modern Hire. За вказівкою Клієнта термін зберігання може бути змінений на підставі контракту між Modern Hire та Клієнтом. Такий контракт зобов’язує обидві сторони дотримуватись чинного законодавства (зокрема стосовно термінів зберігання). Термін зберігання, застосовний до тих чи інших Даних, можна дізнатися, написавши Modern Hire на  адресу: support@modernhire.com.

Зверніть увагу, що будь-які Дані, які були знеособлені, більше не є персональними даними і, відповідно, не підпадають під дію законодавства про захист даних, Повідомлення про порядок використання персональних даних або цієї політики зберігання даних. Modern Hire залишає за собою право зберігати та використовувати такі знеособлені дані.