HireVue announces acquisition of Modern Hire

Learn More

Candidates: Are you interviewing and need support?

Повідомлення про порядок використання персональних даних (Privacy Ukraine)

Повідомлення про порядок використання персональних даних

Останнє оновлення: серпень 2022 р.

 

Про нас

Збір та обробка Персональних даних

Modern Hire як Обробник

Modern Hire як Контролер

Треті особи

Мета та правова основа Обробки

На основі наших законних інтересів

На основі вашої згоди

Відкликання наданої згоди. Заперечення проти прямого маркетингу

Розкриття та передача даних

Зберігання даних

Ваші права

Безпека даних

Файли cookie та вебмаяки. Технології відстеження

Додаткові законодавчі акти. Зміни

Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA)

Зміни

Передача ваших Персональних даних

Доповнення до законодавства відповідної країни

Доповнення до законодавства США

Для мешканців Іллінойсу

Для мешканців Каліфорнії

Доповнення до законодавства ЄС/ЄЕЗ

Доповнення до законодавства Сполученого Королівства

Доповнення до законодавства Канади

Доповнення до законодавства Австралії

Доповнення до законодавства Малайзії

Доповнення до законодавства Сінгапуру

Контактна інформація

Modern Hire, Inc.

Афілійовані особи та контактна інформація

 

Про нас

Ласкаво просимо до Modern Hire. Ми зобов’язуємося захищати конфіденційність ваших персональних даних. Це Повідомлення про порядок використання персональних даних (далі — «Повідомлення») набирає чинності з вищезазначеного дня та описує наші методи збору та розкриття даних у зв’язку з роботою нашого вебсайту та платформи застосунків (далі в цьому Повідомленні спільно — «Послуги»). Modern Hire Inc. та її афілійовані особи (далі — «Modern Hire», «ми» та відповідні форми займенника) пропонують Послуги для полегшення завершення процесів підготовки до прийому на роботу, які сприяють контакту здобувачів, кандидатів та (або) осіб, які шукають роботу (далі — «Кандидат(и)») з рекрутерами, менеджерами з найму та (або) подальшими інтерв’юерами (далі — «Рекрутери»), що діють від імені наших клієнтів – роботодавців (далі — «Роботодавці»/«Клієнти»). Основні Послуги Modern Hire надаються через хмарну платформу застосунків, за допомогою якої Рекрутери та Кандидати можуть використовувати не лише наші рішення для попередніх заходів з найму під час цифрових/віртуальних співбесід, планування та оцінки перед прийомом на роботу, а й інші функції.

Використовуючи наші послуги, ви підтверджуєте, що прочитали та зрозуміли це Повідомлення. Крім того, ви надаєте нам згоду на збір, отримання, зберігання, обробку та передачу (далі спільно — «Обробка») ваших Персональних даних відповідно до цього Повідомлення тією мірою, якого цього вимагає чинне законодавство, а також якщо ви не відмовляєтеся від наших послуг.

Послуги Modern Hire полегшують Роботодавцю проведення попередніх заходів щодо найму. Втім, Modern Hire жодним чином не бере участі в процесах співбесіди, оцінки, відбору або найму Кандидата та жодним чином не приймає будь-яких рішень щодо них. У цьому Повідомленні Кандидати, Рекрутери та Роботодавці можуть спільно іменуватися «Користувачами».  В рамах надання Послуг ми обробляємо ваші дані, які можуть ідентифікувати або допомогти ідентифікувати вас як Користувача. Такі персональні дані далі іменуються «Персональними даними». Хоча в цьому Повідомленні ми використовуємо поняття «Персональні дані», зверніть увагу, що, залежно від застосовного законодавства, використовуються всі персональні дані, персональна інформація або інформація, що дозволяє ідентифікувати особу. У цьому Повідомленні описано різновиди Персональних даних, а також цілі, в яких ми проводимо їхню обробку.

Штаб-квартира Modern Hire знаходиться у США. Modern Hire співпрацює з афілійованими особами, Клієнтами та сторонніми постачальниками послуг в усіх країнах світу. Наша основна адреса та адреси наших афілійованих осіб вказані наприкінці цього Повідомлення.

Це Повідомлення описує, як обробляються Ваші Персональні дані, коли ви користуєтеся нашими Послугами, відвідуєте наші вебсайти та заходите на наші сторінки в соціальних мережах. У ньому також описані ваші права щодо ваших Персональних даних. Детальніше про ваші права та засоби їх реалізації наведено в розділі «Ваші права».

Збір та обробка Персональних даних

Залежно від способу отримання ваших Персональних даних і мети, з якою ви або Роботодавець їх надаєте, ми можемо діяти в ролі контролера даних (далі — «Контролер»), який визначає цілі та засоби Обробки ваших Персональних даних, або ж у ролі обробника даних (далі — «Обробник»), який обробляє ваші Персональні дані від імені наших Клієнтів (тобто Контролерів). Передбачається, що більшість часу (якщо не весь час) ми виступаємо в ролі Обробника ваших Персональних даних.

Modern Hire як Обробник

Діяльність Modern Hire полягає в тому, що під час надання наших Послуг ми є Обробником Персональних даних. Це означає, що ми діємо від імені наших Клієнтів (тобто Роботодавців) та обробляємо ваші Персональні дані за їхнім дорученням. Наші клієнти зазвичай є Контролерами Персональних даних, які ми обробляємо. Як Контролер наш Клієнт визначає цілі, з якими проводиться Обробка Персональних даних, отриманих при наданні наших Послуг. Клієнт також зобов’язаний визначити правову основу, яка дозволяє нам проводити таку Обробку. Заяви щодо захисту персональних даних з боку наших Клієнтів можуть містити додаткову інформацію про їхню діяльність. Залежно від юрисдикції, у якій ми працюємо, поняття «Обробник» та «Контролер» можуть мати різні значення, але їхня суть залишається незмінною. Так, відповідно до деяких нормативних актів, Обробник може іменуватися «постачальником послуг» чи інакше, а Контролер може іменуватися «підприємцем» тощо. У цьому Повідомленні для зручності використовуються терміни «Обробник» та «Контролер».

Modern Hire не має наміру обробляти такі різновиди персональних даних, як-от дані про здоров’я, політичні погляди, релігійні переконання, номери соціального страхування, дати народження та номери водійських прав, а також фінансову інформацію. Наші Послуги не призначені для зберігання таких даних. Modern Hire може періодично здійснювати Обробку даних, що стосуються статі, раси або етнічної приналежності користувача, якщо ці характеристики зафіксовані або можуть бути визначені за допомогою відео. Втім, такі характеристики не впливають на процедуру надання наших Послуг. До того ж, при наданні наших Послуг у жодних цілях (як-от цілі ідентифікації) не проводиться аналіз та оцінка рис та виразу обличчя, руху очей чи тону голосу. Використовуючи наші послуги, ви також можете завантажувати інформацію, яка може містити конфіденційні дані. Потреби в Обробці таких конфіденційних даних в рамах надання наших послуг не передбачено.

Якщо ви надаєте будь-які дані, отримані за допомогою запису (наприклад, відео- або аудіозапису), ми не використовуємо такі записи для вашої ідентифікації (тобто вони не піддаються цифровому аналізу або обробці у файли голосових зліпків або розпізнавання обличчя), тож зазначені записи не розглядаються як біометричні дані відповідно до визначення чи дії відповідних законодавчих актів. Проте ми ставимося до ваших Персональних даних як до конфіденційних, навіть якщо вони не відповідають визначенню застосовних законодавчих актів, що передбачають додаткові зобов’язання щодо забезпечення конфіденційності даних. У разі запитань стосовно ваших Персональних даних та їхньої Обробки можна зв’язатися з нами будь-коли, скориставшись наведеною нижче контактною інформацією.

Modern Hire як Контролер

Окрім Послуг, які ми надаємо нашим Клієнтам, ми також діємо як Контролер, коли ви відвідуєте наш вебсайт або взаємодієте з нашими сторінками у соціальних мережах. Коли це відбувається, ми можемо збирати таку інформацію:

 • IP-адреса
 • Ідентифікатор файлу cookie
 • Дані про користувача та браузер
 • Контент, з яким ви взаємодієте

Якщо ви просите демонстраційну версію наших Послуг, ми також збираємо про вас такі дані:

 • Ім’я
 • Прізвище
 • Номер телефону
 • Адреса електронної пошти
 • Підрозділ
 • Назва вашої компанії та інформація про неї

Modern Hire також може збирати неперсональні та (або) анонімні дані. Водночас ми залишаємо за собою право використовувати їх у будь-яких цілях (зокрема в сукупному вигляді). Наприклад, ми можемо збирати системні дані, які використовуватимуться з метою системного адміністрування, діагностики проблем, відстеження моделей трафіку, визначення Послуг, що найчастіше використовуються, та оцінки використання вебсайту. Якщо дані анонімізовані або знеособлені, вони більше не можуть бути використані для вашої ідентифікації й тому не є Персональними даними.

Треті особи

Коли ви отримуєте доступ до наших Послуг за допомогою будь-яких кобрендових вебсайтів або пов’язаних з ними вебсторінок (через Роботодавця або в інший спосіб), ваші Персональні дані будуть розкриті Modern Hire та (або) відповідному Роботодавцю (у застосовних випадках). У такому разі використання таких персональних даних Роботодавцем регулюється політикою конфіденційності такого Роботодавця, а Modern Hire не несе відповідальності й не має дотримуватися політики такого Роботодавця щодо використання ним Персональних даних. У зв’язку з цим Modern Hire рекомендує вам ознайомитися з політиками та процедурами забезпечення конфіденційності всіх відповідних Роботодавців та інших третіх осіб, перш ніж ви надасте їм будь-які персональні дані.

Засоби надання послуг можуть містити посилання на сторонні вебсайти. Ці посилання наводяться виключно для вашої зручності. Modern Hire не несе відповідальності за політику та процедури забезпечення конфіденційності чи зміст вебсайтів, що належать іншим особам чи організаціям, на які ви можете переходити за посиланнями, чи які можуть бути пов’язані з Послугами. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою конфіденційності та умовами цих вебсайтів, щоб ви розуміли, як ці вебсайти збирають, використовують та передають ваші дані. Це Повідомлення застосовується виключно до даних, які ми збираємо під час надання наших Послуг.

Мета та правова основа Обробки

Modern Hire збирає дані про Користувачів для надання таких Послуг:

Виконання контракту чи кроків, пов’язаних із контрактом. Це актуально, коли ви зв’язуєтесь з нами для отримання Послуг. Сюди входить:

 • Налаштування облікових записів.
 • Підтвердження вашої особи.
 • Спілкування із вами.
 • Забезпечення підтримки клієнтів.

На основі наших законних інтересів

Ми провели збалансоване тестування всіх видів Обробки Персональних даних, які ми здійснюємо на основі нижчеописаних законних інтересів нашої компанії або наших Клієнтів. Ви можете отримати інформацію про будь-який з наших збалансованих тестів, зв’язавшись із нами згідно з наведеною нижче контактною інформацією.

Для здійснення вимог Modern Hire щодо ведення діяльності компанії та реалізації її законних інтересів до таких дій належать:

 • надсилання інформації, яка, на думку Modern Hire, може виявитися корисною для Користувачів;
 • періодичний зв’язок із Користувачами з метою прикладних досліджень;
 • персоналізація Послуг;
 • моніторинг використання наших вебсайтів та онлайн-Послуг та поліпшення наших продуктів;
 • надання товарів та Послуг на ваш запит;
 • відповідь на будь-які коментарі чи скарги, які ви можете надіслати нам;
 • використання Персональних даних, якщо треба через судові претензії та дотримання нормативних вимог з метою розслідування, а також згідно з вимогами законодавства.

На основі вашої згоди

Якщо ви надаєте нам згоду:

 • Ми надсилатимемо вам матеріали прямого маркетингу, стосовно наших відповідних продуктів та Послуг або інших продуктів та Послуг, що надаються нами, нашими афілійованими особами та партнерами, які пройшли ретельний відбір.
 • Ми розміщуємо файли cookie та використовуємо аналогічні технології відповідно до наведеного нижче розділу «Файли cookie та вебмаяки. Технології відстеження», а також дані, що надаються вам при використанні цих технологій.
 • В інших випадках запиту вашої згоди ми використовуватимемо ваші Персональні дані з метою, яку вкажемо у відповідному запиті.

З метою, передбаченою законодавством:

 • Ми залишаємо за собою право використовувати ваші Персональні дані для надання їх за запитом державних або правоохоронних органів, що проводять розслідування, якщо треба.

Відкликання наданої згоди. Заперечення проти прямого маркетингу

У всіх випадках, де потрібна ваша згода, ви завжди маєте право відкликати надану згоду. Зверніть увагу, що такого відкликання буде дотримано за будь-якого подальшого або тривалого використання навіть попри те, що у нас можуть бути інші законні підстави для Обробки та (або) зберігання ваших Персональних даних з іншою метою подібно до зазначених вище. У деяких випадках ми можемо прийняти рішення про надсилання вам матеріалів прямого маркетингу без вашої згоди (наприклад, на підставі наших законних інтересів). Ви будь-коли маєте право відмовитися від прямого маркетингу. Ви можете зробити це, дотримуючись інструкцій в отриманому електронному Повідомленні (у відповідному випадку) або зв’язавшись із нами згідно з наведеною нижче контактною інформацією.

Розкриття та передача даних

Якщо це допускається законодавством і якщо ви не висловили відмову, ми можемо передавати ваші Персональні дані афілійованим компаніям групи Modern Hire з метою маркетингу, комунікації та покращення наших Послуг.

Modern Hire передає ваші Персональні дані наступним чином:

 • якщо ви Кандидат — Роботодавцю та Рекрутеру;
 • якщо ви Рекрутер — Роботодавцю;
 • якщо ви Роботодавець — Рекрутеру з метою надання наших Послуг.

Персональні дані також передаються деяким стороннім постачальникам послуг, які обробляють їх від імені Modern Hire у вказаних вище цілях. Так, ми використовуємо деяких інших постачальників послуг, окрім іншого, для хостингу та обслуговування вебсайтів, а також обробки аудіо- та відеоматеріалів.

Коли ми залучаємо таких сторонніх постачальників послуг від нашого імені, ми гарантуємо попереднє укладання з ними відповідних угод для захисту Ваших персональних даних. Modern Hire також може розкривати Персональні дані афілійованим підприємствам, відділенням та підрозділам Modern Hire та (або) агрегувати анонімні дані для зазначених осіб.

Якщо галузь бізнесу, весь бізнес або суттєва частина бізнесу Modern Hire купуються або передаються шляхом злиття, консолідації або купівлі значної частини активів, Modern Hire може розкривати та передавати ваші Персональні дані особі, яка придбала бізнес. Modern Hire може також розкривати Персональні дані Користувачів третім особам на власний розсуд, якщо щиро вважає, що таке розкриття є обґрунтовано необхідним для (a) виконання умов надання та використання Послуг; (b) дотримання законодавчих або нормативно-правових вимог; (c) захисту прав, майна чи безпеки компанії, наших користувачів або третіх осіб; чи для (d) запобігання злочину або захисту національної безпеки. Modern Hire також може на власний розсуд використовувати та (або) розкривати анонімні та (або) сукупні дані, зокрема Клієнтам, діловим партнерам, стороннім постачальникам послуг, рекламодавцям, інвесторам, потенційним покупцям та іншим третім особам.

Зберігання даних

Modern Hire не зберігає ваші Персональні дані довше, ніж це необхідно для досягнення мети, з якою вони обробляються, незалежно від того, чи обумовлена така мета контрактом або вимогами застосовних законодавчих чи нормативних актів. Якщо Modern Hire діє як Обробник, Обробка Персональних даних Кандидатів визначається контрактом між Modern Hire і Роботодавцем.

Обробка ваших реєстраційних даних здійснюється, допоки ви є активним Користувачем наших Послуг, і відповідно до наших політик, що стосуються подальшого зберігання таких даних.

Коли ми обробляємо Ваші Персональні дані в маркетингових цілях або за вашою згодою, ми маємо право на Обробку таких Персональних даних, допоки ви не відкличете свою згоду або не вимагатимете припинити їхню Обробку (в подальших маркетингових цілях). Коли це необхідно або допускається відповідно до чинного законодавства, ми також реєструємо той факт, що ви виразили вимогу не надсилати вам матеріали прямого маркетингу або обробляти ваші Персональні дані, щоб ми могли дотримуватися вашої вимоги в майбутньому.

Ваші права

Залежно від вашого місця проживання у вас можуть бути ті чи інші права щодо ваших Персональних даних, як-от:

 • право на отримання відомостей про обробку нами ваших Персональних даних;
 • право на отримання доступу до копії ваших Персональних даних;
 • право на запит про виправлення ваших Персональних даних;
 • право на запит про передачу ваших Персональних даних;
 • право на запит про обмеження або припинення Обробки ваших Персональних даних; а також
 • право на запит про видалення Персональних даних.

У застосовних випадках ви можете мати право на заперечення проти автоматизованого прийняття рішень.

Ви можете вимагати дотримання будь-яких інших прав, які, на вашу думку, у вас можуть бути (див. також доповнення до законодавства відповідної країни), зв’язавшись з нами за наведеною нижче контактною інформацією.

Якщо ви припускаєте порушення використання ваших Персональних даних, ви можете або зв’язатися з нами, або подати скаргу до регулювального органу в тій країні, де ви проживаєте, працюєте або перебуваєте в момент передбачуваного порушення використання ваших Персональних даних.

Надсилайте нам усі запити, використовуючи наведену нижче контактну інформацію.

Ми не продаємо і не передаємо ваші Персональні дані будь-якій особі, окрім випадків, коли це необхідно для надання наших послуг і допускається застосовним законодавством.

Для обговорення будь-яких проблем або питань, які можуть виникнути у вас щодо Обробки ваших Персональних даних, рекомендуємо зв’язатися з нами за наведеною нижче контактною інформацією.

Безпека даних

Modern Hire вжила відповідних технічних та організаційних заходів для запобігання непередбаченої втрати або використання Персональних даних або несанкціонованого доступу до них. У відповідних випадках ми укладаємо з нашими Клієнтами та сторонніми постачальниками послуг угоди про захист даних, у яких докладніше обумовлюються вжиті заходи захисту даних. Компанія Modern Hire сертифікована відповідно до стандарту ISO 27001 та відповідає стандарту SOC2 Type 2. Додаткову інформацію про наші зобов’язання щодо безпеки даних можна знайти за адресою

Файли cookie та вебмаяки. Технології відстеження

Modern Hire використовує файли cookie, вебмаяки та аналогічні технології для зручності Користувачів та підвищення якості використання ними Послуг. Файл cookie — це невеликий текстовий файл, який записується на жорсткий диск на тимчасовій чи постійній основі сервером вебсторінки залежно від використання; це дозволяє розпізнати вас без повторного входу до системи під час використання Послуг. Вебмаяки призначені для збору інформації вебжурналу (наприклад, про переглянуті сторінки або повідомлення). Завдяки файлам cookie, вебмаякам та аналогічним технологіям компанія Modern Hire може надавати більш ефективні та персоналізовані Послуги кожному користувачу. Крім того, ці засоби дозволяють компанії Modern Hire відстежувати закономірності використання трафіку, користування Послугами та вмістом журналу сеансу для підвищення якості Послуг.

Modern Hire використовує наступні файли cookie для таких цілей:

Категорії файлів cookie
Необхідні файли cookie. Ці файли cookie необхідні для роботи вебсайту.
Аналітичні файли cookie. Ці файли cookie допомагають аналізувати використання нашого вебсайту з метою підвищення якості послуг.

 

Функціональні файли cookie. Ці файли cookie дозволяють нам запам’ятовувати зроблений вами вибір (наприклад, мови або регіону, в якому ви знаходитесь) і надавати розширені, більш персоналізовані функції.

Додаткові законодавчі акти. Зміни

Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA)

Ми не збираємо Персональні дані користувачів віком до 16 років свідомо чи навмисно. Ми не дозволяємо користуватися Послугами особам віком до 16 років. Якщо ви припускаєте, що нашими послугами користується особа віком до 16 років, повідомте нам про це.

Зміни

Modern Hire залишає за собою право будь-коли вносити зміни до цього Повідомлення. Зокрема, ми можемо змінювати це Повідомлення з метою відображення змін у процедурі збору, використання або розкриття нами даних або змін у законодавчих актах, нормативних актах та (або) галузевих стандартах щодо захисту персональних даних. Перед отриманням доступу до Послуг рекомендуємо Користувачам повторно ознайомитися з цим Повідомленням. Якщо зміни істотно впливають на процедуру обробки ваших даних, ми окремо звернемо на них вашу увагу.

Передача ваших Персональних даних

Якщо Modern Hire передає ваші Персональні дані з однієї країни до іншої, Modern Hire дбає про те, щоб ваші Персональні дані були захищені як мінімум на тому ж рівні, що вимагається у вихідній країні. Так, ми забезпечуємо наявність належної юридичної угоди, яка регулює передачу даних.  Ми вживаємо додаткових конкретних заходів щодо передачі Персональних даних з однієї країни в іншу, якщо цього вимагає законодавство (див., наприклад, доповнення до законодавства відповідної країни).

Доповнення до законодавства відповідної країни

Залежно від того, де ви проживаєте, крім положень, викладених у цьому Повідомленні про порядок використання персональних даних, до вас можуть застосовуватися положення тих чи інших вказаних нижче доповнень до законодавства відповідної країни (та (або) регіону та (або) штату). Написані з великої літери терміни, які не визначені окремо у доповненні до законодавства відповідної країни, мають ті ж значення, що й терміни, зазначені в цьому Повідомленні про порядок використання персональних даних.

Ознайомтеся з доповненнями до законодавства конкретної країни, щоб дізнатися про додаткові положення, які можуть застосовуватися до вас залежно від законодавства країни, де ви проживаєте.

Доповнення до законодавства США

Для мешканців Іллінойсу

          Доповнення до законодавства ЄС/ЄЕЗ

          Доповнення до законодавства Сполученого Королівства

          Доповнення до законодавства Канади

          Доповнення до законодавства Австралії

          Доповнення до законодавства Малайзії

Контактна інформація

Звернення з технічних питань:

Щоб скористатися своїми правами, поставити запитання щодо нашої політики використання персональних даних або подати скаргу, зв’яжіться з нами за адресою:

Modern Hire, Inc.

3201 Enterprise Parkway, Ste 460

Cleveland, Ohio 44122

Адреса електронної пошти:

 

Афілійовані особи та контактна інформація

США

Modern Hire, Inc.

3201 Enterprise Parkway, Ste 460

Cleveland, Ohio 44122

USA

Тел: (877) 451-1659

info@modernhire.com

ЄВРОПА

Modern Hire Europe Limited

europe@modernhire.com

АЗІАТСЬКО-ТИХООКЕАНСЬКИЙ РЕГІОН

Modern Hire Asia Pacific Pte Ltd.

asiapacific@modernhire.com

АВСТРАЛІЯ

Modern Hire Australia Pty Ltd.

australia@modernhire.com

СПОЛУЧЕНЕ КОРОЛІВСТВО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ

Modern Hire UK Limited

uk@modernhire.com

ФРАНЦІЯ

Modern Hire France SAS

europe@modernhire.com