HireVue announces acquisition of Modern Hire

Learn More

Candidates: Are you interviewing and need support?

Збір та обробка персональних даних: згода та (або) законна підстава (Consent Ukraine)

Збір та обробка персональних даних: згода та (або) законна підстава

Останнє оновлення: серпень 2022 р.

Ця платформа додатків (далі — «Платформа») управляється компанією Modern Hire Inc. (далі —  «Modern Hire», «ми» та відповідні форми займенника) з метою сприяння завершенню попередніх заходів на вимогу наших клієнтів (тобто роботодавців) (далі — «Клієнт» або «Роботодавець») у рамках надання наших послуг (далі — «Послуги»). Наша Платформа та Послуги включають, серед іншого, послуги з оцінки перед прийомом на роботу, проведення цифрових/віртуальних співбесід, планування та (або) інші заходи перед прийомом на роботу для шукачів та (або) кандидатів (далі спільно — «Кандидат(и)», «ви» та відповідні форми займенника), сприяючи їхньому контакту з рекрутерами, менеджерами по найму та (або) подальшими інтерв’юерами (далі спільно — «Рекрутери»). Наші Послуги та Платформа полегшують Роботодавцю проведення попередніх заходів щодо найму. Втім, Modern Hire жодним чином не бере участі в процесах співбесіди, оцінки, відбору або найму Кандидата та жодним чином не приймає будь-яких рішень щодо них. Особи, які отримують доступ до Платформи або Послуг та використовують їх (зокрема Кандидати, Рекрутери та Роботодавці), у цьому документі можуть спільно іменуватися «Користувачами».

 

Особою, відповідальною за всі Персональні дані (згідно з визначенням нижче), які піддаються Обробці (згідно з визначенням нижче) під час використання Платформи та Послуг як Кандидатами, так і Рекрутерами, є зазначена у відповідному оголошенні про вакансію особа, за допомогою якої Кандидат подав заяву про прийом на роботу, або особа, за допомогою якої Кандидат або Рекрутер отримав доступ до Платформи (тобто наш Клієнт/Роботодавець та «Контролер даних»). Ми збираємо, використовуємо та передаємо (спільно — піддаємо «Обробці») Персональні дані як «Обробник даних» за вказівкою Контролера даних.

 

Ми обробляємо Персональні дані згідно з нашим Повідомленням про порядок використання персональних даних та застосовним законодавством про захист даних, як-от Загальним регламентом захисту даних (GDPR) (для користувачів у Європейському Союзі), Австралійським законом про конфіденційність (для користувачів у Австралії), Законом штату Каліфорнія про захист прав споживачів (для користувачів у Каліфорнії).  Детальніше про конкретні права, які ви маєте відповідно до застосовних законів про захист даних, наведено в нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних та відповідних доповненнях до законодавства відповідної країни. Відповідно до застосовних законів про захист даних може знадобитися ваша згода на використання Персональних даних. Крім того, подекуди Контролер даних (тобто наш Клієнт) та його Обробник даних (тобто Modern Hire) можуть мати законні підстави для використання ваших Персональних даних без необхідності отримання вашої явної згоди.

 

При використанні нашої Платформи та Послуг усі надані вами чи зібрані від вас у якості Користувача Персональні дані,які можуть містити ваші відповіді на цифрових/віртуальних співбесідах та (або) оцінки, зібрані за допомогою відео- та (або) аудіозаписів, текстових SMS-повідомлень, та (або) відповідей на запитання, які можуть бути варіантними або текстовими (далі спільно — «Персональні дані»), обробляють та зберігають у цифровому вигляді відповідно до наших політик зберігання даних та Повідомлення про порядок використання персональних даних, а також будь-якої застосовної політики конфіденційності Клієнта.

 

Зверніть увагу, що будь-які записи (наприклад, відео- та (або) аудіозаписи), які ви надаєте за допомогою наших Послуг, НЕ використовуються з метою вашої ідентифікації (тобто не піддаються цифровому аналізу або обробці у файли голосових зліпків або розпізнавання облич). Інакше кажучи, ані Платформа, ані Послуги не здійснюють аналіз та оцінку рис та виразу обличчя, руху очей або тону голосу з будь-якою метою (зокрема метою ідентифікації), тож зазначені записи не розглядаються компанією Modern Hire як біометричні дані згідно з визначенням чи дією відповідних законодавчих актів. З метою надання Послуг ми можемо конвертувати необроблені Персональні дані аудіо/відеозаписів у текст. Наш Клієнт як Контролер даних має доступ до Персональних даних.

 

Дотримання нами застосовного законодавства про захист даних включає дотримання вимог у зв’язку з Обробкою будь-яких зазначених записів. Якщо самі записи вважаються такими, що підпадають під дію законодавства про біометрію або іншого застосовного законодавства про захист даних (навіть коли такі записи не використовуються з метою ідентифікації), ви як Користувач можете мати такі права: право знати, що такі записи збирають і зберігають за необхідності для розшифровки та оцінки ваших відповідей; право знати, що записи видаляють відповідно до наших стандартних політик зберігання даних і за необхідності дотримання застосовного законодавства про захист даних; а також право знати, що використання вами наших Послуг або Платформи (зокрема збір даних за допомогою відео- та (або) аудіозаписів) свідчить про підтвердження вами як Користувача отримання відомостей про збір та використання таких записів відповідно до положень цього документа. Для отримання додаткової інформації можна ознайомитися з нашим Повідомленням про порядок використання персональних даних та відповідними доповненнями до законодавства тієї чи іншої країни (наприклад, Законом штату Іллінойс про захист біометричної інформації).

 

Ваші Персональні дані можуть містити такі дані, як-от ваше ім’я, прізвище, адресу електронної пошти та (або) номер мобільного телефону. Використання наших Послуг не вимагає жодних конфіденційних даних згідно з визначенням застосовного законодавства про захист даних (наприклад, даних про расове/етнічне походження, політичні погляди, релігійні переконання тощо).  Як правило, ми збираємо Персональні дані, що надаються безпосередньо вами як Користувачем. Такі дані можуть містити конфіденційні дані (наприклад, на основі відеозапису можна зробити висновок про стать, расу або етнічну приналежність Користувача), проте ми не використовуємо такі дані для надання наших Послуг. Ми здійснюємо обробку Персональних даних у разі потреби під час надання наших Послуг Клієнтам. Ваші Персональні дані (зокрема будь-які конфіденційні дані) обробляються відповідно до нашого Повідомлення про порядок використання персональних даних, а також відповідних доповнень до законодавства відповідної країни.

 

Залежно від того, яке законодавство про захист даних може застосовуватися до вас як до Користувача (див. докладніше у нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних та у відповідних доповненнях до законодавства відповідної країни), надання вами адреси електронної пошти як у запиті відомостей з метою здійснення ваших прав щодо ваших Персональних даних, так і в інший спосіб здійснюється на основі вашої згоди (якщо це потрібно відповідно до застосовного законодавства про захист даних, наприклад, Законодавством Канади про боротьбу зі спамом) для того, щоб ми могли підтримувати з вами зв’язок електронною поштою. Ви можете будь-коли відмовитися від подальшого отримання наших повідомлень електронною поштою.

 

Для оцінки ваших персональних даних ми також можемо використовувати технології штучного інтелекту та (або) автоматизованого прийняття рішень. Технології автоматизованого прийняття рішень та (або) штучного інтелекту використовуються не для прийняття остаточного рішення на основі ваших відповідей, а скоріше для винесення допоміжної оцінки, яку команда з найму нашого Клієнта може враховувати при розгляді ваших відповідей. Наші Послуги та Платформа полегшують Роботодавцю проведення попередніх заходів щодо найму. Втім, Modern Hire жодним чином не бере участі в процесах співбесіди, оцінки, відбору або найму Кандидата та жодним чином не приймає будь-яких рішень щодо них. Додаткові відомості про використання технологій штучного інтелекту наводені у формі згоди «Як штучний інтелект використовується для зменшення упередженості в процесі найму?», яка буде запропонована вам перед наданням доступу до тієї частини Платформи, де використовуються такі технології прийняття рішень.

 

Як зазначено в нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних, ми залучаємо деяких сторонніх постачальників послуг, зокрема постачальника послуг хостингу даних («DHP», від Data Host Provider) як допоміжного обробника. Ми також розкриваємо Персональні дані іншим стороннім постачальникам послуг, як описано в нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних. Центри обробки даних наших DHP та інших постачальників послуг можуть перебувати за межами країни вашого проживання.  У такому разі наш Клієнт (тобто Контролер даних) та Modern Hire вживають заходів для забезпечення належного рівня захисту даних згідно із застосовним законодавством про захист даних. Так, одним із засобів такого забезпечення є використання Стандартних договірних умов ЄС відповідно до Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR).

 

Ви можете відкликати згоду на обробку ваших Персональних даних будь-коли, написавши з нами за адресою: . Отримавши запит про відкликання згоди, ми негайно зв’яжемося з Контролером даних і, якщо запит буде схвалено Контролером даних, видалимо ваші Персональні дані відповідно до запиту. Виняток становлять випадки, коли зберігання таких даних вимагається законодавством або умовами зберігання записів згідно з нашими стандартними політиками зберігання даних. Якщо Персональні дані, про видалення яких ви запитуєте, не можуть бути видалені, оскільки підлягають зберіганню, Modern Hire або Контролер даних повідомлять вас як Користувача про причини такого зберігання.

 

Якщо ви не надаєте згоду на обробку Персональних даних або відкличете її, ви не зможете користуватися Платформою та (або) нашими Послугами повною мірою. Наше Повідомлення про порядок використання персональних даних містить відомості про те, як ви в якості Користувача можете запитати доступ до своїх Даних та їх виправлення й подати скаргу про порушення застосовного законодавства про захист даних, а також про те, як ми (або наш Клієнт як Контролер даних) реагуємо на такі скарги. Детальні відомості про конкретні права, якими ви володієте як Користувач відповідно до застосовних законів про захист даних, також наведено в нашому Повідомленні про порядок використання персональних даних та відповідних доповненнях до законодавства відповідної країни. У разі запитань стосовно цих положень ви можете зв’язатися з нами за адресою: .

 

Ми вживаємо всіх запобіжних заходів, щоб забезпечити максимально можливий захист ваших Персональних даних. Усі Персональні дані, які ми піддаємо Обробці в рамках надання наших Послуг, захищені від несанкціонованого доступу та маніпуляцій за допомогою відповідних технічних та організаційних заходів та згідно із застосовним законодавством про захист даних.

 

Натискаючи кнопку «Прийняти» нижче, ви затверджуєте наступне: Я даю згоду на обробку компанією Modern Hire моїх Персональних даних, зокрема обробку конфіденційних даних, використання записів, використання технологій штучного інтелекту або автоматизованого прийняття рішень, а також право спілкуватися зі мною як з Користувачем електронною поштою, якщо я надаю свою адресу електронної пошти, в цілях, які вказані вище і які можуть бути додатково вказані в повідомленні про порядок використання персональних даних Modern Hire та відповідних доповненнях до законодавства відповідної країни для мене як Користувача, для доступу до Платформи та Послуг Modern Hire та їхнього використання.